Кадрове забезпечення

PDFДрукe-mail

Старший майстер:

Синельникова Олена Юріївна

 

майстер виробничого навчання 12-го розряду
спеціаліст І категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Реєстраційно-розрахункове обладнання
  • Товарознавство продовольчих товарів

Методисти Центру:

Гаврилюк Наталія Павлівна

методист вищої категорії, викладач-методист

Єгоркіна Олена Федорівна

методист вищої категорії, відмінник освіти

 

 

 

Викладачі Центру:

Білан Світлана Олександрівна

 

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Основи галузевої економіки і підприємництва
  • Інформаційні технології
Безродний Богдан Миколайович

 

спеціаліст

Викладач спецдисциплін:

  • Засоби комп'ютерних інформаційних систем
  • Апаратне забезпечення персонального комп'ютера
Кучай Андрій Вікторович

 

спеціаліст І категорії

Викладач  спецдисциплін:

  • Спеціальні дисципліни курсів підвищення кваліфікації «Основи Web-дизайну. Створення та супроводження web-вузла»
Молчанова Тетяна Вікторівна

 

спеціаліст вищої категорії

Викладач  спецдисциплін:

  • Комп'ютеризація бухгалтерського обліку
  • Бухгалтерський облік
  • Ведення бухгалтерського обліку за допомогою інформаційної системи «1С: Підприємство: Бухгалтерія»
Павлова Тетяна Іванівна

 

спеціаліст

Викладач спецдисципліни:

  • Основи правових знань
Сидорчук Лариса Володимирівна

 

спеціаліст ІІ категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Техніка пошуку роботи
  • Охорона праці
Федотова Катерина Олександрівна

 

спеціаліст І категорії

Викладач  дисциплін економічного циклу та спеціальних дисциплін курсів цільового призначення за напрямом "Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти"

  • Економіка підприємства
  • Економіка підприємства та основи підприємницької діяльності
  • Основи галузевої економіки
  • Основи галузевої економіки та підприємництва
  • Основи економічного аналізу
  • Основи бізнес-планування
  • Організація і технологія торгівельних процесів
Фещукова  Валентина Миколаївна

 

спеціаліст І категорії

Викладач спецдисциплин:

  • Інформаційні технології;
  • Системи обробки тексту. Текстовий редактор Word;
  • Системи табличної обробки даних. Табличний процесор MS Excel
Чабак Наталя Петрівна

 

спеціаліст ІІ категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Основи галузевої економіки та підприємництва
  • Технологія касових операцій
  • Основи бухгалтерського обліку
  • Охорона праці
Чайка Інга Іванівна

 

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Матеріалознавство
  • Обладнання та технологія зварювальних робіт
  • Спецтехнологія оператор котельній
Чекашкін Анатолій Григорович

 

спеціаліст

Викладач дисциплін:

  • Правила дорожнього руху
  • Охорона праці

 

Майстри виробничого  навчання Центру:

Жмурін

Дмитро Андрійович

майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник», викладач спецдисциплін

Чорнодід

Іван Анатолійович

майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник», викладач спецдисциплін 

Капітан

Олександр Володимирович

майстер виробничого навчання за професією "Молодша медична сестра з догляду за хворими", викладач спецдисциплін

Мененко

Тетяна Петрівна

майстер виробничого навчання з професії «Продавець непродовольчих товарів», викладач спецдисциплін

Мотренко

Майя Василівна

майстер виробничого навчання з професії «Касир в банку», викладач спецдисциплін з професії «Касир в банку»

Хлус

Олена Леонидівна

майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів», викладач спецдисциплін

Шевчук

Людмила Михайлівна

майстер виробничого навчання з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)»,  викладач спецдисциплін

Щапов

Віктор Володимирович

майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченння», викладач спецдисциплін

Шмарова

Олена Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії «Манікюрник», викладач спецдисциплін

Загальна інформація

Освітні послуги

Анкетування

Соціальні мережі